Компанія Xiaomi веде роботу над двома новими смартфонами, головною особливістю яких стануть вигнуті екрани з частотою оновлення 120 Гц. Згідно з даними інсайдерів з соцмережі Weibo, нові смартфони розробляються під кодовими назвами Apollo і Verthandi.

У витоку не уточнюється, до яких лінійок відносяться нові смартфони Xiaomi. За припущенням інсайдерів, однією з нових моделей може бути Xiaomi Mi Mix 4. Незважаючи на те, що раніше компанія оголосила про припинення випуску смартфонів з цієї лінійки, непрямі знаки вказують на її повернення, підкреслили оглядачі.

Крім цього, один з нових смартфонів Xiaomi зі 120-герцовим екраном повинен виявитися більш доступним. Випустивши такий смартфон, китайський бренд зробить відповідь конкурентам, раніше випустивши перші смартфони з екранами з частотою оновлення 120 Гц .

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Перший смартфон з таким дисплеєм готує і компанія Apple. Згідно свіжого витоку від інсайдера Макса Вайнбаха, нові iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max будуть оснащені OLED-екранами з підтримкою технології ProMotion. Вона забезпечить дисплеям частоту оновлення 120 Гц при роботі з деякими типами контенту.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут