Днями на YouTube-каналі #iOS beta news опублікували відеоролик, що демонструє концептуальний дизайн телефону під назвою Apple iPhone 12 Flip. Це неофіційне відео, яке просто демонструє, яким може виявитися перший складаний смартфон Apple iPhone.

Недавній звіт показав, що світові постачання розкладачки Samsung Galaxy Z Flip виросли зі 147000 одиниць в лютому до 230000 у березні. Це дуже непогано для телефона, який вартує 1380 доларів. Тобто подібний форм-фактор привертає користувачів, а це значить, що і Apple в майбутньому повинна звернути на нього увагу. До виходу реального складного iPhone може пройти ще кілька років, а поки ми можемо пофантазувати на тему того, як він може виглядати.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Втім за останні пару років ми бачили вже кілька патентів, які підтверджують, що Apple працює над складними смартфонами. Джерела вважають, що по форм-фактору складний смартфон компанії буде більше схожим на Samsung Galaxy Fold, а не на Motorola Razr.

Презентація лінійки iPhone 12 очікується в вересні, в неї повинні увійти три або чотири моделі смартфонів, але всі вони будуть моноблоковими.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут