Установку модуля фронтальної камери під поверхнею дисплея смартфона розглядають відразу кілька виробників, але готові рішення такого типу ще не з’явилися на ринку через необхідність доопрацювання. Власний варіант «невидимої» фронталки розробила компанія Huawei – в базі даних китайського регулятора CNIPA з’явився документ з описом відповідної технології.

Конструкція передбачає спеціальну пластину з RGB-світлодіодами, розташовану між селфі-камерою і захисним склом – вона здійснює проекцію випромінювання в область екрану, де встановлений датчик. Змішання спектрів, керований електронікою гаджет, дозволяє відобразити на дисплеї необхідний колір.

Описуваний модуль переломлює зображення таким чином, що воно потрапляє саме в область, де розміщена фронталки. Таким чином компанії вдалося домогтися природного перенесення кольорів на дисплеї і високого рівня яскравості і контрастності, роблячи присутність сенсора під склом практично непомітним. У момент зйомки ділянка над камерою імовірно буде ставати прозорою.

Очікується, що до кінця року представити перші пристрої, фронтальні камери яких будуть приховані під дисплеєм, планують відразу кілька виробників смартфонів. Раніше роботу подібної технології продемонстрували OPPO і Xiaomi .

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут