Останнім часом користувачі смартфонів Huawei P40 і Huawei P40 Pro почали скаржитися на те, що флагманські камерофони часто не можуть правильно сфокусуватися на об’єкті зйомки, а підсумкові знімки часто виходять розмитими.

Брюс Лі (Bruce Lee), глава мобільного підрозділу Huawei, прояснив ситуацію, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Weibo. З’ясувалося, що проблема полягала в неофіційних захисних чохлах для Huawei P40 і Huawei P40 Pro, які блокують критичні важливі елементи камери.

Нагадаємо, у Huawei P40 немає часопролітної камери ToF, як у Huawei P40 Pro, однак молодша модель оснащена системою лазерного наведення. У випадку з обома смартфонами деякі неофіційні захисні чохли закривали ці елементи, залишаючи вирізи тільки для основних модулів камери і спалаху.

Брюс Лі додав, що для коректної роботи смартфонів краще використовувати офіційний захисний чохол, а також порекомендував користувачам звернутися до виробників неофіційних аксесуарів з пропозицією більш якісно «списати домашнє завдання».

Також Huawei не рекомендує використовувати захисну плівку для блоку основної камери, яка також може викликати подібні проблеми.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут