Останнім часом користувачі смартфонів Huawei P40 і Huawei P40 Pro почали скаржитися на те, що флагманські камерофони часто не можуть правильно сфокусуватися на об’єкті зйомки, а підсумкові знімки часто виходять розмитими.

Брюс Лі (Bruce Lee), глава мобільного підрозділу Huawei, прояснив ситуацію, спілкуючись з користувачами соціальної мережі Weibo. З’ясувалося, що проблема полягала в неофіційних захисних чохлах для Huawei P40 і Huawei P40 Pro, які блокують критичні важливі елементи камери.

Нагадаємо, у Huawei P40 немає часопролітної камери ToF, як у Huawei P40 Pro, однак молодша модель оснащена системою лазерного наведення. У випадку з обома смартфонами деякі неофіційні захисні чохли закривали ці елементи, залишаючи вирізи тільки для основних модулів камери і спалаху.

Брюс Лі додав, що для коректної роботи смартфонів краще використовувати офіційний захисний чохол, а також порекомендував користувачам звернутися до виробників неофіційних аксесуарів з пропозицією більш якісно «списати домашнє завдання».

Також Huawei не рекомендує використовувати захисну плівку для блоку основної камери, яка також може викликати подібні проблеми.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут