Останні кілька місяців користувачі по всьому світу просять компанію Samsung “включити” частоту оновлення 120 Гц при максимальній роздільній здатності. Але, судячи з усього, компанія не зможе випустити відповідне оновлення в зв’язку з апаратними обмеженнями свого флагмана.

 

Так, досить авторитетний ресурс AnandTech розповів про те, що в Galaxy S20 існують апаратні недосконалості, що заважають реалізації довгоочікуваної функції. Йдеться про те, що компанія використовує лише одну лінію MIPI до мікросхеми DDIC, що в свою чергу помітно обмежує пропускну здатність системи. За словами фахівців, саме через цей аспект Samsung була змушена відмовитися від режиму 2K / 120 Гц в серії Galaxy S20. При цьому той факт, що компанія OnePlus використовує подвійний інтерфейс MIPI, призвело до того, що в OnePlus 8 Pro є даний режим.

Нагадаємо, що в зв’язку з відсутністю підвищеної частоти оновлення екрану при родільній здатності 2К, користувачі лінійки Galaxy S20 почали підписувати петицію, з вимогою до компанії випустити відповідне оновлення, “що включає” такий бажаний режим.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут