На просторах Мережі з’явилися тизери нового Poco F2 Pro. Зараз виробник готується розгорнути продажі смартфона на міжнародному ринку.

Європейський підрозділ бренду, що відділився від Xiaomi, останнім часом все частіше тизер зображення і короткі ролики з фразою Poco is … Waking Up, що можна перевести як заклик до пробудження. При цьому в компанії просять користувачів Мережі застосовувати зазначену фразу як хештега, повністю звучить як “WakeUpPOCO”. Спостережні користувачі в тизері змогли розгледіти букву F, що служить натяком на наближаючий дебют Poco F2 Pro. Інші подробиці про майбутню новинку поки залишаються в секреті.

При цьому представлений ще на початку року на теренах Індії Poco X2 виявився для багатьох повним розчаруванням. Він виявився на ділі не доступним флагманом, як очікувалося, а копію Redmi K30. Відповідно до заяв деяких інсайдерів, Poco F2 Pro повинен являти собою європейський варіант Redmi K30 Pro. При цьому вартість моделі може починатися від 650 євро. Новинка може отримати Snapdragon 865, дисплей діагоналлю 6,67 дюйма, а також основну камеру з матрицею на 64 Мп і акумулятор, чия ємність досягає 4700 мАг.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут