Нещодавно китайці випустили нову оболонку –  MIUI 12. Розробники не винаходили велосипед, так як всі найкращі фішки вони взяли у Samsung, Apple, а також у Google pixel. І давайте подивимося, що вийшло.

1. Супер шпалери

Один з найяскравіших моментів MIUI 12 – «Супер шпалери». Високоточні тривимірні анімовані шпалери Землі і Марса. Барвисті фотографії розробники брали в Google pixel.

2. Жести навігації і плавна анімація

MIUI 11, на жаль, не включала в себе нові навігаційні жести. Але, MIUI 12 значно відрізняється від попередньої версії.

Як і у випадку з MIUI 11, є довга тонка панель навігації в нижній частині головного екрану. Проведення вліво і вправо дозволить користувачам перемикатися між додатками. На додаток до нових жестам, Xiaomi також додала нові анімації для запуску додатків. Взагалі, якщо говорити про анімацію, то вийде ще одна стаття. Китайці не тільки скопіювали все з IOS, але навіть поліпшили.

3. Темний режим 2.0

Цього року темним режимом MIUI 12 затемнює шпалери – функція, яка імітує поступовий перехід світла від дня до ночі на поточних шпалерах.
Крім того, автоматично регулюється спосіб відображення тексту.

4. Функція Always-On Display

Функція Always-On Display (AOD) дозволяє користувачам бачити дату, час, погоду та інші кращі фрагменти інформації, коли пристрій заблоковано.

У MIUI 12 користувачі можуть вибирати, яка інформація буде відображатися на AOD. Xiaomi додала перемикачі для індикатора батареї і ярликів додатків. Крім того, нове оновлення включає в себе більше 2000 нових стилів екрану.
AOD в MIUI 12 підтримує формат MAML, що означає, що розробники можуть реалізовувати нелінійні анімації, засновані на погоді, часу, місцезнаходження і т. і. На цей раз Xiaomi також відкрита для ідеї сторонніх анімацій AOD.

5. Покращений дизайн

У MIUI 12 Xiaomi внесла божевільна кількість змін в дизайн, починаючи з нової анімації майже у всіх частинах призначеного для користувача інтерфейсу. До найбільш помітним відносяться нова анімація зарядки, значок видалення анімації на домашньому екрані, статистика заряду батареї, реалістична анімація погоди у вигляді динамічних шпалер.

6. Нові дозволи і функції конфіденційності

MIUI 12 включає нові дозволи та окремі настройки управління конфіденційністю. Xiaomi представила вкладку «Дозволити одноразово» в дозволі місця розташування, мікрофона і камери. Іншими словами, користувачі можуть дати конфіденційний дозвіл тільки на один раз.

Ще одна функція конфіденційності MIUI 12 – «Прихована маска», яка надає ненадійним додатків порожню інформацію. Крім того, користувачі можуть створювати віртуальні посвідчення і одержувати доступ до додатків.

7. Sleep Tracker

Трекер сну – це ще одна функція MIUI 12, яка допоможе користувачам підтримувати здоровий цикл сну.

Xiaomi стверджує, що інтелектуальний відстеження засноване на автономній моделі, тому ніякі збережені дані не будуть відправлені на сервер.

8. Плаваючі вікна

MIUI 12 має унікальні можливості для багатозадачності. Підтримувані додатки можуть відкриватися в повнофункціональному робочому плаваючому вікні для включення багатозадачності. Плаваюче вікно може бути змінено відповідно до потреб користувачів.

9. Новий додаток для камери

MIUI 12 підтримує макет призначених для користувача функцій в додатку камери. Користувачі Mi можуть залишити 2-10 опцій в інтерфейсі програми камери за умовчанням.

Додаток MIUI 12 Camera також підтримує настройку кольору. Можна вибрати жовтий, рожевий, фіолетовий, синій і зелений кольори. Оновлення також включає чотири нових звукових ефектів затвора камери.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут