Xiaomi вперше скористалася новою можливістю процесорів Qualcomm – виробники можуть випускати оновлення драйверів для графіки у вигляді додатків, майже як в комп’ютерах.

Разом з новим чіпом Snapdragon 865 компанія Qualcomm представила нову функцію – просте оновлення софту для графіки Adreno. Тепер виробники смартфонів можуть не випускати глобальне оновлення прошивки для виправлення проблем і підвищення продуктивності графіки в нових чіпах, а випустити драйвер окремо – через звичайну програму. Приблизно так само оновлюються драйвери відеокарт на комп’ютерах.

Xiaomi перша скористалася оновленням драйверів для графіки Adreno – в китайському магазині додатків вийшла програма GPU Driver Updater. Через цей додаток компанія вже випустила нові драйвери для смартфонів Mi 10, Mi 10 Pro і Redmi K30 Pro. Оновлення забезпечує оптимізацію для конкретних ігор (наприклад, Fortine і PUBG Mobile) і загальне підвищення продуктивності з новими бібліотеками OpenGL ES і Vulkan.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Експерти XDA Developers вивчили додаток для оновлення драйверів в смартфонах Xiaomi. Вони визначили, що ці оновлення драйверів, швидше за все, готує сама Qualcomm і видає виробникам смартфонів – компанія повинна зібрати пакети в APK-файл, підписати своїм сертифікатом і опублікувати в магазині додатків. Але є ймовірність, що виробники смартфонів зможуть вносити додаткові зміни в драйвери графіки.

Невідомо, чи планують інші виробники випускати оновлення драйверів графіки для процесорів Qualcomm. На ринку продається вже кілька моделей з останнім Snapdragon 865 – Galaxy S20 (для деяких ринків), Mi 10, OnePlus 8 та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут