Аналітики стверджують, що базова версія серії iPhone 12 буде пропонується за ціною від 600 доларів. Це означає, що Apple iPhone 12 спочатку буде пропонуватися за ціною нижчою, ніж у iPhone 11.

Згідно з витоком інсайдерської інформації, модель iPhone 12 Pro буде класичним продовженням iPhone 4 і iPhone 5. При цьому в новому телефоні буде використовуватися плоске захисне скло, а не 2.5D.

Очікується, що лінійка iPhone 12 буде оснащена 5-нанометровою однокристальною системою, яка буде мати значно підвищену енергоефективність. У лінійці очікується наявність чотирьох моделей: iPhone 12 (5,4 дюйма), iPhone 12 Plus (6,1 дюйма), iPhone 12 Pro (6,1 дюйма) і iPhone 12 Pro Max (6,7 дюйма).

Перші дві моделі, імовірно, одержать здвоєні основні камери РК-екрани і товсті рамки з алюмінієвого сплаву. iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max повинні отримати потрійні камери, сканер LiDAR, OLED-екрани, корпус з нержавіючої сталі і вузькі рамки.

За наявними даними, перші три моделі iPhone 12 надійдуть у продаж у вересні, а iPhone 12 Pro Max з’явиться в продажу в жовтні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут