На просторах Всесвітньої павутини з’явилася інформація, що смартфони Xiaomi і Redmi отримають «абсолютно нову» камеру. План по тестуванню оприлюднив глава групи розробників MIUI.

Прес-служба китайської корпорації Xiaomi початку повідомляти про очікуване оновленні незадовго до анонсу MIUI 12. За словами фахівців, користувачі отримають можливість самостійно налаштовувати інтерфейс, міняти розташування режимів і значків, і інше. Згідно з повідомленням, закрите тестування «абсолютно нової» камери до кінця поточного місяця стане доступним для таких пристроїв, як Mi 9, Mi 9 Pro 5G, Mi 9 Transparent Edition, K20 Pro, K20 Pro Exclusive Version, Mi CC9 Pro, Mi 9 SE, Redmi Note7 Pro, Mi CC9, Redmi Note 8 PRO, Mi 10, Mi 10 Pro, K30 Pro, K30 Pro Zoom.

У травні до бета-тестування вже будуть приєднані і Redmi Note 7, Mi 8, Mi 8 Explorer Edition, Mi 8 Screen Fingerprint Edition, Mi Mix 3, Mi Mix 2S, і Mi 8 SE. На початку літа – Xiaomi Mi 10 Youth Edition, K30 5G, K30, K20, Redmi Note7, CC9 SE, Mi 8 SE, Redmi Note 7, Redmi 8A, Redmi 8, Redmi 7A, Redmi 7.

Відомо, що компанія Xiaomi була заснована 6 квітня 2010 року Лей Цзюнєм. На даний момент вона вже займає третє місце в світі і Китаї за обсягом виробництва смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут