За даними Wall Street Journal, компанія Apple вирішила відкласти презентацію нових смартфонів на місяць. Якщо це так, то лінійка iPhone 12 буде представлена не у вересні, а в жовтні.

Очевидно, що на виробничі плани Apple вплинув коронавірус. Китайські заводи і постачальники компонентів лише нещодавно почали повертатися до нормального режиму роботи, проте в США ситуація з пандемією залишається критичною, тому співробітникам Apple доводиться працювати над новими продуктами віддалено.

З чуток, в цьому році Apple представить чотири флагманських смартфона. Ось що про них відомо:

  • iPhone 12 з екраном діагоналлю 5,4 дюйма, алюмінієвим корпусом і подвійною камерою
  • iPhone 12 з екраном діагоналлю 6,1 дюйма, алюмінієвим корпусом і подвійною камерою
  • iPhone 12 Pro c екраном діагоналлю 6,1 дюйма, сталевим корпусом, потрійною камерою і системою LiDAR
  • iPhone 12 Pro Max c екраном діагоналлю 6,7 дюйма сталевим корпусом, потрійною камерою і системою LiDAR

У всіх моделях буде використовуватися новий процесор Apple A14 Bionic з вбудованим модемом 5G. Виріз у верхній частині екрану буде зменшений, але в ньому збережеться система сканування осіб Face ID. LiDAR вже використовується в оновленій лінійці iPad Pro – цей сканер використовується для роботи з програмами та іграми в режимі доповненої реальності.

Передбачається, що в молодшій моделі iPhone 12 будуть встановлені IPS-екрани, а версії з приставкою Pro отримають OLED-матриці. Один з витоків дозволяє побачити , як буде виглядати камера iPhone 12 Pro з системою LiDAR.

Джерела Wall Street Journal стверджують, що відстрочка у випуску новинок дозволить Apple реалізувати в Pro-моделях сканер відбитків пальців, вбудований в екран.

Півтора тижні тому інсайдер Макс Вайнбах опублікував креслення iPhone 12 Pro Max. В цілому цей смартфон нагадує iPhone 11 Pro Max, але у нього більш плоскі грані без сильних заокруглень і менш помітний виріз для фронтальної камери з Face ID. Що стосується основної камери, то вона, як і недавній iPad Pro, оснащена 3D-датчиком LiDAR, який задіюється в додатках і іграх, що підтримують доповнену реальність. iPhone 12 Pro Max стане найбільшим смартфоном Apple за всю історію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут