Експерти iFixit зробили “розтин” нещодавно анонсованого iPhone SE 2020, або другого покоління. Це дозволило їм визначити, які компоненти перейшли в цю новинку з iPhone 8, випущеного в 2017 році.

Компанія Apple не особливо приховувала, що нова модель iPhone SE створювалася на основі iPhone 8. Вона отримала такий же дизайн, сканер відбитків пальців Touch ID (щоправда, без підтримки функції 3D Touch в кнопці), але замість процесора A11 в ній використовується більш продуктивний і економічний A13.

У лабораторії iFixit підтвердилося, що iPhone SE і iPhone 8 ділять безліч ідентичних компонентів. Навіть камера від однієї моделі підійде до іншої. Деякі сподівалися, що в iPhone SE буде така ж камера, як в iPhone XR, але це виявилося не так. Apple стверджує, що якість зйомки на iPhone SE вища, ніж на інших смартфонах компанії, оснащених одинарними камерами, і якщо це правда, то покращення досягається програмною обробкою відео і знімків з використанням алгоритмів більш продуктивного процесора.

У iFixit відзначили, що розібрати iPhone SE досить просто, а значить ніяких труднощів з його ремонтом в разі усунення поломки не виникне. Більш того, майже сумісність з компонентами від iPhone 8 означає, що буде досить використовувати запчастини від старої моделі при відновленні нової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут