До новітнього iPhone SE 2020 дісталися «фахівці» iFixit. Детальну розбирання смартфона обіцяють опублікувати завтра, але вже зараз фахівці опублікували перелік компонентів, які можна взяти у iPhone 8 і встановити на iPhone SE.

Хороша новина в тому, що камери, слоти SIM, вібромотор і весь дисплейний модуль (включаючи мікрофон і датчик наближення) у цих моделей взаємозамінні. Так що якщо у iPhone SE розіб’ється екран, то його можна буде досить дешево полагодити, встановивши аналог від iPhone 8. Правда, функція True Tone працювати не буде – її доведеться активувати за допомогою спеціального приладу.

Зліва iPhone 8, справа iPhone SE

Погана новина полягає в тому, що акумулятори iPhone 8 і iPhone SE 2020 хоч і виглядають однаково, насправді не сумісні з причини того, що роз’єм для підключення батареї в iPhone SE – новий, такий же, як у iPhone 11. Але іронія в тому, що і акумулятор від iPhone 11 новому iPhone SE не підходить – смартфон просто не включиться. Загалом, якщо щось трапиться з акумулятором iPhone SE, то доведеться його міняти на такий же від цієї ж моделі.

Загалом же «фахівці» дуже раді тому, що якщо не всі, то хоча б якісь компоненти у iPhone 8 і iPhone SE взаємозамінні. Це робить найдешевший смартфон Apple ще й недорогим в плані ремонту. Не виключено, що iPhone SE запрацює ще і максимальний серед всіх iPhone бал за ремонтопридатність, але точно про це можна буде говорити тільки після публікації повного звіту «розборки» завтра. 

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут