Компанія Apple вирішила не збільшувати ціну на майбутні флагмани iPhone нового покоління, в тому числі через складної економічну ситуацію в світі. Як повідомило корейське видання The Elec з посиланням на аналітиків компанії UBI Research, вартість найбільш компактного з нових смартфонів Apple, 5,4-дюймового iPhone 12 , складе $ 699 ( 18 969 за поточним курсом) за базову модель з аналогією з iPhone 11.

Оголошена ймовірна вартість iPhone 12, набагато менше ніж очікувалось

6,1-дюймовий iPhone 12 Plus буде вартувати від $ 749 ( 20 329 гривень за актуальним курсом), як вияснили інсайдери. Вартість флагманських 6,1-дюймового iPhone 12 Pro і 6,7-дюймового iPhone 12 Pro Max складе $ 999 ( 27 115 гривень) і $ 1099 (29 825 гривень) відповідно.

Також джерела підтвердили, що всі нові моделі iPhone будуть оснащені OLED-екранами. У Apple виникли труднощі з поставками OLED-дисплеїв, в зв’язку з чим компанія намагається знайти нових виробничих партнерів. Проблеми з поставками можуть привести до того, що деякі нові моделі iPhone будуть запущені в продаж із запізненням.

Про те, що Apple може розділити старт продажів нових моделей iPhone раніше повідомив авторитетний аналітик Мін-Чі Куо. За його словами, головною причиною цього є те, що Apple доводиться працювати над смартфонами віддалено.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут