Відеоблогер на YouTube-каналі SuperSaf порівняв смартфони iPhone SE 2020 і iPhone 11. Він наочно показав різницю між камерами цих мобільних пристроїв, знімаючи з їх допомогою одні і ті ж об’єкти з однакових ракурсів.

Блогер Сафван Ахмед перевірив роботу датчиків зображення гаджетів компанії Apple. Відзначимо, iPhone SE 2020 отримав одну камеру, а iPhone 11 – дві. Блогер знімав вдень і ввечері об’єкти в приміщенні і на вулиці при різному рівні освітленості. Він робив селфі і мав у своєму розпорядженні фотографії поруч, щоб виявити переможця в цьому негласному змаганні.

В результаті блогер зробив висновок, що обидва смартфона гідні уваги. При цьому iPhone 11 під час зйомок проявив себе краще, особливо в умовах дефіциту світла. Однак не варто скидати з рахунків і новинку від Apple, яка відрізняється оптимальним поєднанням ціни і якості.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

iPhone SE 2020 отримав камеру на 12 Мп, створену за технологією, яка знижує змазування зображення при переміщенні апарату. Пристрій дозволяє записувати відео в форматі 4K на 60 fps. У iPhone 11 ж є допоміжний ультраширококутний модуль. У деяких режимах зйомки різниця в якості фотографій, зроблених цими смартфонами, не настільки істотна. Однак увечері знімки на iPhone 11 виходять на порядок яскравіше і реалістичніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут