Відеоблогер на YouTube-каналі SuperSaf порівняв смартфони iPhone SE 2020 і iPhone 11. Він наочно показав різницю між камерами цих мобільних пристроїв, знімаючи з їх допомогою одні і ті ж об’єкти з однакових ракурсів.

Блогер Сафван Ахмед перевірив роботу датчиків зображення гаджетів компанії Apple. Відзначимо, iPhone SE 2020 отримав одну камеру, а iPhone 11 – дві. Блогер знімав вдень і ввечері об’єкти в приміщенні і на вулиці при різному рівні освітленості. Він робив селфі і мав у своєму розпорядженні фотографії поруч, щоб виявити переможця в цьому негласному змаганні.

В результаті блогер зробив висновок, що обидва смартфона гідні уваги. При цьому iPhone 11 під час зйомок проявив себе краще, особливо в умовах дефіциту світла. Однак не варто скидати з рахунків і новинку від Apple, яка відрізняється оптимальним поєднанням ціни і якості.

Читайте також  Компанія LG представила недорогий смартфон LG Q61

iPhone SE 2020 отримав камеру на 12 Мп, створену за технологією, яка знижує змазування зображення при переміщенні апарату. Пристрій дозволяє записувати відео в форматі 4K на 60 fps. У iPhone 11 ж є допоміжний ультраширококутний модуль. У деяких режимах зйомки різниця в якості фотографій, зроблених цими смартфонами, не настільки істотна. Однак увечері знімки на iPhone 11 виходять на порядок яскравіше і реалістичніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут