У мережі знайшли патентну документацію, що належить компанії Lenovo. У цих документах виробником запатентований смартфон з досить незвичайним дизайном, оскільки його конструкція передбачає наявність вирізу під селфі-камеру навпаки, тобто, не вирізу, а виступу.

Опис даного гаджета було вперше опубліковано сайтом китайського регулятора CNIPA. Як показано на опублікованих патентнихзображеннях, Виробник пропонує оснастити смартфон виступом невеликих розмірів, який розташовується у верхньому лівому кутку корпусу. У цьому місці, як вирішили в Lenovo, повинна розташуватися фронтальна камера з єдиним датчиком зображення.

Судячи з усього, це інженерне рішення повинно дозволити бренду відмовитися від використання отворів і вирізів в дисплеї смартфона, а також не оснащувати його більш складним висувним механізмом камери. Втім, наявність подібного виступу на корпусі викликає певні сумніви з точки зору дизайну і ергономіки.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

Крім того, на цих же зображеннях присутній свідоцтво того, що китайський виробник розглядає відразу кілька варіантів реалізації багатомодульною основної камери. Наприклад, вона може бути укладена в центральному квадратному або округлому блоці. Крім усього іншого, камеру цілком можуть розташувати навіть в кутку на тильній панелі.

Нарешті, деякі конфігурації припускають абсолютно різну кількість фотодатчиків. Різняться навіть рішення з дактилоскопічним сенсором: в одній з версій його розмістили на задній кришці гаджета, в інших – вирішили скористатися підекранним рішенням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут