Грандіозний витік минулого тижня підтвердив ключові особливості дизайну смартфонів з лінійки iPhone 12 . Популярний дизайнер під ніком @PhoneDesigner звернув увагу на нову інформацію про прийдешні смартфони Apple і створив реалістичні рендери, які показують, як виглядатиме iPhone 12.

В основу рендеру покладена тільки достовірна інформація про нову лінійку смартфонів Apple. Представлений на зображеннях смартфон отримав корпус з прямокутними гранями і більш гостро закруглені кути. За своєю формою корпус нагадує корпус iPad Pro останніх двох поколінь і традиційних смартфонів Apple iPhone 4 і iPhone 5.

На лицьовій поверхні смартфона є дві великі відмінності від попередніх моделей. iPhone 12 має зменшені рамки по всьому периметру. Найсильніше зменшена верхня рамка, на якій розташовуються компоненти системи камер TrueDepth.

Читайте також  IPhone 13 Pro Max – долгожданная новинка

iPhone 12 оснащений системою з трьох камер, яку доповнює сканер LiDAR для вимірювання точної відстані до об’єктів. Сканер симетрично розташовується на одній платформі з основними камерами.

Відзначимо, що за словами інсайдера Макса Вайнбаха, витік про дизайн iPhone 12 стався у виробничого партнера Apple компанії Foxconn. Інсайдер підкреслив, що оприлюднений дизайн iPhone 12 підтверджений на 70%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут