Смартфон Meizu 17 в свіжому тесті китайської компанії-розробника «знищив» Xiaomi Mi 10 і Huawei P40 Pro. Апарат отримав потужний акумулятор, випередивши своїх конкурентів по автономності.

Компанія Meizu готує до виходу свій флагман, при цьому вона ділиться технічними характеристиками. Виробник електроніки опублікував вмережі результати тесту на автономність. В графіку смартфон Meizu 17, що має батарею ємністю 4,5 тис. мА • год, показав кращі результати при порівнянні його з найближчими конкурентами, якими є моделі Huawei P40 Pro, Oppo Find X2 Pro і Xiaomi Mi 10.

Новий флагман від Meizu пропрацював 11,77 години. В ході тестування смартфон Huawei P40 Pro відключився через 9,75 години. У той же час Find X2 Pro компанії OPPO, що входить в концерн ВВК, протримався 9,6 години. Разом з тим смартфон Xiaomi Mi 10 функціонував 8,16 години, хоча він має найбільший акумулятор ємністю 4,78 мА • год.

При проведенні тестів фахівці використовували по дві години додаток WeChat і гру Kings of Glory, музику слухали одну годину. Основну камеру включали на 30 хвилин, то ж відноситься до фотогалереї. Одна година читали електронні книги, 20 хвилин дивилися фільми, 10 хвилин перевіряли налаштування, решту часу смартфони перебували в режимі очікування.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут