Смартфон OnePlus 8 Pro став відчутно дорожчим свого попередника. У США за базову версію просять 900 доларів. І хоча основні конкуренти в особі Samsung Galaxy S20 Ultra і iPhone 11 Pro Max все ж дорожчі, але різниця вже не велика, тому ці апарати дійсно можна порівнювати.

І сьогодні ми порівняємо їх за швидкістю роботи. Автор відео окремо порівняв новинку OnePlus з перерахованими вище флагманами, але загальний висновок все одно зробити можна.

Для початку оцінимо порівняння OnePlus 8 Pro з Galaxy S20 Ultra, розумієчи, що другий все ж в півтора рази дорожчий, і це багато навіть в цій ціновій категорії. Фактично OnePlus 8 Pro дешевше навіть молодшого Galaxy S20. Сканери відбитків працюють приблизно однаково, але анімація у флагмана Samsung триває довше, тому здається, що OnePlus швидше. Що ж стосується порівняння швидкості роботи, обидва апарати засновані на одній і тій же платформі, так що різниця в основному обумовлена ​​оптимізацією і оболонками, але цієї різниці фактично і немає. Часом якийсь додаток відкривається на мить швидше на одному смартфоні, а інше – на іншому, але обидва максимально швидкі. Це, до речі, можна назвати компліментом Samsung, так як оболонка OnePlus завжди вважалася однією з найшвидших на ринку.

Порівняння з iPhone більш цікаве. По-перше, тут зовсім інша апаратна платформа, по-друге, зовсім інша операційна система. Втім, незважаючи на це, швидкість запуску додатків також максимально близька. Ймовірно, ми можемо констатувати той факт, що смартфони досягли якогось умовного межі швидкодії, коли більшість програм відкривається умовно миттєво, і порівнювати флагмани з цього параметри особливого сенсу не має. Але поки це стосується тільки флагманів.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут