Відомий блогер Зак Нільсон з YouTube-каналу JerryRigEverything взявся за розбирання нового флагмана. Зокрема, він вирішив перевірити заяву виробника про наявність захисту від води, а разом з тим подивитися, як влаштований апарат усередині. 

Розбирання OnePlus 8 Pro, як і більшості сучасних смартфонів, починається з розігріву скляної кришки і її акуратного видалення. Під нею знаходиться велика індукційна котушка бездротової зарядки. Блогер зазначив, що вона набагато більша, ніж в Samsung Galaxy S20 Ultra. 

Видаливши пластикову захисну пластину, Зак Нільсон звернув увагу, що OnePlus подбала не лише над зовнішнім виглядом смартфона, але і над його «нутрощами», пофарбувавши всі деталі в чорний колір. Блогер побачив на акумуляторі напис, що він незнімний, однак збоку на АКБ є спеціальний «язичок», що дозволяє легко витягти батарею. Як і зовні, всередині металева рама пофарбована в синій колір.

Лоток для SIM-карт, отвори для мікрофонів, роз’єм USB Type-C і динамік дійсно мають спеціальні заглушки, що запобігають потраплянню води всередину корпусу. Разом з цим в декількох місцях все ж є спеціальні індикатори, які вказують на «затоплення» пристрою. 

Однак без недоліків в конструкції OnePlus 8 Pro не обійшлося. Так, підібратися до дисплея зсередини неможливо. Тому для його заміни потрібно знімати фронтальне скло, а так як воно зігнуте з боків і приклеєне до корпусу, то зробити це і не зламати його практично неможливо. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут