Китайська компанія Xiaomi працює над новим смартфоном, який відомий під кодовою назвою Comet. Нещодавно в інтернет були викладені фотографії з зразковим дизайном майбутньої новинки. Також джерела розкрили технічні характеристики апарату. Схоже, що компанія розробляє недорогий смартфон для любителів мобільних ігор.Судячи з фотографій, новинка буде схожа на представлений раніше ігровий смартфон Xiaomi Black Shark 3. Про це свідчить форма задньої кришки і наявність яскравих деталей на кшталт червоної кнопки харчування. Спереду смартфон виглядає цілком звичайно, а сканер відбитків пальців розташований ззаду.

Повідомляється, що в смартфоні буде використаний процесор Qualcomm Snapdragon 710. Обсяг оперативної пам’яті складе 4 Гбайт, а для зберігання файлів буде доступно як мінімум 64 Гбайт пам’яті. Ємність акумулятора складе 2900 мА·год, основна камера зможе знімати в дозволі 12 мегапікселів, а передня – в дозволі 2 мегапікселя.На задній кришці згадується, що смартфон захищений від вологи і пилу за стандартом IP68. Раніше глава підрозділу Xiaomi Redmi Лу Вейбінг оголосив, що для смартфонів досить і захисту на рівні IP53. За його словами, такий захист достатня навіть для флагманів начебто Redmi K30 Pro. Однак, незабаром він переконався в бажанні людей користуватися більш захищеними пристроями і оголосив про розгляд можливості впровадження захисту IP68 в смартфони.

Судячи із зовнішнього вигляду і характеристикам, смартфон Xiaomi Comet буде позиціонуватися як бюджетний пристрій для любителів мобільних ігор. Як бонус до невисокої вартості новинка надасть захист IP68, яка не дозволить пилу проникнути всередину корпусу і захистить пристрій від поломки при падінні в воду на глибину до 1 метра.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут