Епідемія коронавірусу повністю змінила соціальну парадигму сучасного суспільства. Сотні мільйонів людей виходять з дому тільки за продуктами, побоюючись зараження. Разом з цим аналітики фіксують підвищений попит на мобільні додатки, який значно збільшився в порівнянні з докарантинним періодом.

1iXOUfkAnBWz2vfz1iN2e5ZImY9wPZh.png (87 KB)

Аналітична компанія App Annie опублікувала інформацію про збільшення часу, який проводять за мобільним телефоном жителі різних країн. Так, в Китаї, який раніше за інших зіткнувся з епідемією і обмеженнями, часом збільшилася на 30%, досягнувши 5 годин на день. В середньому по світу показник виріс на 20% в річному численні, якщо враховувати тільки дані за 1 квартал. У статистику входять додатки та ігри, встановлені на Android-смартфони.

2iXOUgeLAjbOiq1Fez1m43GmaUUEJosK.png (25 KB)

3iXOUgiTUFmPloENKOFaJO4M3hz2eudz2.png (20 KB)

Найбільш активне зростання часу, проведеного за смартфонами, спостерігається у жителів Франції, Німеччини, Італії, Великобританії і США. В Італії тільки за березень показник склав 30%. Решта країн списку ще тільки набирають обертів. Так, у Франції це 15%, в Німеччині і США – 10%.

У звіті говориться, що за перший квартал користувачі скачали на iOS і Android більш 31 млрд додатків, витративши на них 23,3 мільярда доларів. При цьому з Google Play було завантажено 22,5 млрд програм на суму 8,3 мільярда доларів, а з App Store – 9 млрд додатків на суму 15 мільярдів доларів.

На думку аналітиків, збільшення часу, витраченого на мобільний телефон, по всьому світу найближчим часом буде тільки продовжуватися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут