Довгоочікуваний iPhone початкового рівня, готовий до випуску, так як iPhone 9 може насправді мати інше ім’я, згідно з останніми чутками. У звіті, отриманому  9to5Mac, стверджується, що офіційною маркетинговою назвою для нового пристрою буде просто iPhone SE, а Apple називає його версією 2020 року. Це, звичайно, данина першого покоління iPhone SE 2016 року і поширена практика в політиці Apple щодо імен.

Крім того, захист екрану, зазначений в офіційному інтернет-магазині Apple, також підтверджує прізвисько iPhone SE і натякає на швидкий запуск. Кажуть, що справжній протектор також підходить для моделей iPhone 7 і iPhone 8, що підтверджує, що новий пристрій буде мати ідентичний 4,7-дюймовий дисплей.

Список захисних плівок для нового iPhone SE

Ще однією новою деталлю звіту є те, що новий iPhone SE буде пропонуватися з об’ємом пам’яті до 256 ГБ. У попередніх припущеннях говорилося, що телефон буде пропонуватися тільки в 64 або 128 ГБ. Крім того, ми дізнаємося, що новий бюджетний iPhone буде випущений в чорному, білому і червоному кольорах. Ми також отримуємо підтвердження на п’ять офіційних чохлів Apple для пристрою, які включають чорно-білі силіконові чохли, а також варіанти з червоною, чорної і темно-синьою шкірою.

Звіт також підтверджує, що новий iPhone SE буде поставлятися з чіпсетом A13 Bionic. Очікується, що ціни почнуться з 399 доларів. Також ходять чутки про передбачувану 5,5-дюймової версії нового iPhone SE, але ми не отримуємо ніякої нової інформації про цю модель. Згідно з недавніми припущеннями, новий iPhone SE повинен з’явитися 15 квітня, але, з огляду на нові витоки, ми можемо побачити, що він стане офіційним ще раніше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут