Китайський ресурс Mydrivers вже опублікував перші концептуальні рендери флагманського смартфона Huawei P50 Pro, який повинен вийти тільки через рік. Варто відзначити, що в реальності смартфон може виглядати зовсім інакше, але Huawei давно вийшла в преміальну категорію виробників, тому варто звикнути до того, що відразу ж після презентації чергового флагмана починають з’являтися чутки про наступний.

Імовірно, смартфон отримає вигнутий екран з відсутніми боковими рамками. Фронтальна камера представлена ​​одним модулів, який розташований в центральній верхній частині дисплея. Величезна селфі-камера Huawei P40 Pro не порадувала ні шанувальників, ні перших оглядачів. Над і під екраном залишилися невеликі рамки.

На задній панелі представлена ​​оновлена ​​основна камера, яка сумарно включає цілих сім датчиків зображення. В основному вертикальному блоці представлена ​​чотири великих датчика, праворуч знаходяться ще три сенсора і світлодіодний спалах.

Ще раз відзначити, що ці зображення поки що не підкріплені якимись патентами або витоками. Більш-менш реальні зображення Huawei P50 Pro повинні з’явитися тільки в кінці цього року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут