Galaxy S21

На сьогоднішній день на ринку є кілька флагманських однокристальних систем, які можуть в тій чи іншій мірі конкурувати з топовими рішеннями Qualcomm. Зокрема, Samsung використовує власні SoC Exynos, а Huawei – Kirin.

Наприклад, зараз частина лінійки Galaxy S20 побудована на Exynos 990, а флагмани Huawei і Honor – на Kirin 990. І, як показують тести, Kirin 990, незважаючи на те, що з’явилася на ринку ще минулої осені, багато в чому краща новітньої Exynos 990. Зокрема, остання схильна до сильного троттлінгу, через що в іграх продуктивність може падати вдвічі або навіть втричі.

Ще до виходу Galaxy S20 були чутки, що Samsung відмовиться від Exynos 990 в нових флагманахи, але цього не сталося. Після того, як ця платформа показала себе дуже посередньо, в Samsung знову задумалися над тим, щоб перестати використовувати власні рішення у флагманах.

Якщо вірити джерелу, повністю перейти на флагманські SoC Qualcomm компанія Samsung також не може з різних причин, починаючи від браку достатньої кількості чіпів на початку кожного року і закінчуючи економічними міркуваннями.

Який вихід? Використовувати топові рішення інших виробників: MediaTek або Huawei. І схоже, що другий варіант для Samsung потребує менше часу. Джерело каже, що Samsung веде переговори з Huawei щодо використання в Galaxy S21 однокристальної системи Kirin 1000. Samsung це дасть можливість замінити власні невдалі SoC Exynos на більш технологічні SoC Kirin, а для Huawei це вигідно відразу з двох причин: по-перше, зараз у компанії великі проблеми, і додаткові гроші для неї будуть не зайвими, а по-друге, флагмани Samsung на Kirin забезпечать Huawei додаткову рекламу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут