Вже протягом кількох місяців інсайдери активно стежать за долею неанонсованого «бюджетника» Apple iPhone 9. Нарешті, в мережі з’явилася свіжа інформація про передбачувану дату презентації новинки – згідно витоку, чекати появи пристрою залишилося недовго.

За даними мережевих інформаторів, наступник iPhone SE може бути представлений вже 15 квітня. При цьому як і раніше невідомо, як саме Apple проведе презентацію – в онлайн-режимі, або просто оновить асортимент свого інтернет-магазину.

На користь такої версії свідчить поява в китайській соціальній мережі Weibo скріншота головної сторінки офіційного сайту Apple. Як стверджує джерело, гаджет засвітився в каталозі раніше терміну через технічну помилку, тому швидко був видалений зі списку актуальних моделей.

За наявною інформацією, ціна 4,7-дюймового iPhone 9 зі сканером відбитків TouchID на фронтальній панелі складе не менше $ 399 в мінімальній конфігурації пам’яті. Очікується, що продажі новинки стартують вже 22 квітня. Компанія Apple витік не прокоментувала.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут