Нещодавно одна з найбільших китайських компаній Huawei анонсувала новий смартфон P40 Pro+. Він здатний вимірювати температуру тіла людини.

В одному з останніх інтерв’ю виконавчий директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю розповів журналістам про дуже цікаву функції Huawei P40 Pro +, яку не оголосили під час представлення. Він вважає, що новинка буде менш популярна, ніж інші моделі даної лінійки через високу вартість. Однак даний смартфон має ексклюзивну опцію щодо здоров’я користувача. З’ясувалося, що P40 Pro + здатний визначати температуру тіла людини за допомогою тильного камери.

Також Річард Ю зазначив, що фахівці, які займаються продажами на міжнародному рівні, спочатку стверджували, що подібна функція пристрою не потрібна. Однак розробники не прислухалися їх і зробили по-своєму.

Крім цього, компанія продовжує розвивати цей напрямок. В недалекому майбутньому смартфони від Huawei фіксуватимуть різні параметри здоров’я користувача. Наприклад, частоту дихання, ритм серця і артеріальний тиск.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут