Продовжують з’являтися цікаві новини щодо можливих поліпшень майбутніх смартфонів від Apple. На цей раз поділився своїм експертною думкою відомий аналітик – Мінг-Чі Куо. На його думку, головна відмінність ширококутної камери, яка планується до впровадження в iPhone 12 Pro Max, буде новий режим стабілізації і нічний режим зйомки.

Про це він розповів одному із зарубіжних ресурсів. За його словами, в смартфоні буде присутня абсолютно нова система стабілізації зображення – стабілізація із зсувом датчика. Це призведе до того, що покращиться процес стабілізації при використанні ультраширокого модуля. Більш того, очікується наявність нічного режиму зйомки.

Концепт iPhone 12
Концепт iPhone 12

Якщо говорити про нову технологію стабілізації і її застосуванні, то навряд чи ми її побачимо на молодшій версії лінійки iPhone 12. По всій видимості, тільки модель iPhone 13 Pro, яка вийде лише в наступному році отримає цю унікальну можливість. Варто відзначити, що поки нічого невідомо про можливе перенесення старту продажів лінійки iPhone 12. Хоча це не виключається, адже через епідемію виникли перебої в поставках комплектуючих. Будемо сподіватись на краще.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут