Основний постачальник Apple, компанія Foxconn, оголосила про досягнення своїх цілей по набору персоналу раніше терміну. Тепер в її розпорядженні достатньо співробітників, щоб задовольнити сезонний попит на складання майбутніх гаджетів на всіх заводах в Китаї. Про це повідомляє видання Nikkei.

Інформація про відновлення виробництва означає те, що заводи Foxconn будуть належним чином підготовлені до випуску iPhone 12 восени 2020 року. Як відомо, в лютому 2020 року заводи багатьох постачальників Apple, розташовані в Китаї, були закриті, що вплинуло на виробництво гаджетів. Після зняття карантину у них виникла нестача персоналу, в результаті чого заводи не могли працювати з максимальною продуктивністю.

Незважаючи на це, інсайдер Джон Проссер заявив, що iPhone 12 вийде в вересні. Він пояснює це тим, що через пандемію коронавіруса топ-менеджери Apple і відповідальні інженери не можуть вилетіти в Китай для затвердження фінальних прототипів iPhone 12 і подальшого запуску виробництва. Проссер вважає, що Apple анонсує iPhone 12 в вересні, але в продаж вони надійдуть до кінця осені.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут