В якості одного із способів створення площі дисплея максимально корисною і відмови від вирізів виробники смартфонів стали використовувати спеціальні механізми виїжджаючого модуля. Але за словами глави бренду Redmi Лю Вейбіна, з прийдешнім настанням епохи 5G-мереж компаніям доведеться відмовитися від такого рішення.

Складність розміщення подібного механізму, за словами Лю Вейбіна, в тому, що поява 5G змусило інженерів використовувати значно більше електронних компонентів в смартфоні. Таким чином, в гаджеті просто не залишається вільного простору для розміщення додаткового механізму, який би працював в якості рушійної сили модуля фронтальної камери.

Більш того, використання такого рішення викликає чимало проблем з точки зору дизайну материнської плати. Якщо вона буде розділена на дві частини, це може викликати нерівномірне розсіювання тепла і, як результат, перегрів пристрою. До того ж механічний привід модуля камери призводить до зростання ємності акумулятора і товщини гаджета.

Примітно, що готується до презентації Redmi K30 Pro, судячи з множинним витокам і Рендер, отримає саме виїжджаючий модуль фронтальної камери. Презентація пристрою запланована на 24 березня.

джерело: gizmochina.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут