iOS 14 ще перебуває в режимі закритого бета-тестування, але завдяки інсайдерам в мережі вже почала з’являтися інформація про нові функції «яблучної» операційки. Новий витік розкрив один з ключових змін нової версії мобільної ОС, яке вперше за багато років розширить можливості її інтерфейсу.

Зараз власники iPhone можуть бачити свої програми лише у вигляді ярликів на робочому столі або в рядку пошуку. За даними джерел мережі, незабаром ситуація зміниться – iOS 14 дозволить переглядати встановлений софт у вигляді списку з більш детальною інформацією. Крім того, з’явиться можливість сортування додатків за кількома параметрами – користувачі зможуть фільтрувати програми за кількістю непрочитаних повідомлень або виводити на екран тільки недавно запущені програми.

Згідно витокам, на виділеному домашньому екрані розмістяться рекомендації Siri, які будуть пропонувати найбільш підходящі додатки в залежності від часу і геолокації. Наприклад, до часу щоденної прогулянці віртуальний асистент «порадить» запустити аудіоплеєр. З чуток, ОС також інформуватиме власника пристрою про додатки, які він запускає частіше і найрідше.

Реліз мобільної операційної системи iOS 14 очікується восени поточного року.

Джерело: 4pda.ru

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут