Власники смартфонів Xiaomi Mi A2 Lite і Xiaomi Mi A3 за останній місяць зіткнулися з неприємною проблемою – оновлення до довгоочікуваної Android 10 стало перетворювати пристрої в «цеглини». Про це повідомляє Android Central.

Про проблеми повідомили вже користувачі Reddit. Як розповів автор під псевдонімом FailGamesMC, після установки оновлення він перезавантажив свій Xiaomi Mi A2 Lite, але телефон став зависати при включенні. Повторна установка Android 10 не вирішила проблему. Аналогічна ситуація виникла і у багатьох інших людей.

Інший користувач під ніком pxqy запропонував один з можливих способів відновлення працездатності смартфона. Він порадив завантажити телефон в режимі fastboot і скористатися утилітою для вибору іншого завантажувального слота в якості активного. Після цього девайс повинен завантажитися з попередньою версією ОС.

Деяким власникам Mi A2 Lite пощастило більше, і вони не зіткнулися з якими-небудь проблемами після поновлення до Android 10. Тому поки незрозуміло, з чим саме пов’язана помилка, що приводить до повного зависання смартфонів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут