Компанія Apple на своєму офіційному сайті опублікувала новий матеріал, в якому розповіла, як краще дезінфікувати iPhone. Ймовірно, дана стаття навіяна актуальною епідеміологічною ситуацією в світі.

Так, за даними представників найбільшої американської компанії, iPhone можна обробляти спеціальними серветками, попередньо змоченими 70% розчином ізопропілового спирту. Крім того, для дезінфекції фірмових смартфонів підійдуть і серветки марки Clorox.

“Ви можете акуратно протерти тверду непористу поверхню вашого продукту Apple, таку, як дисплей, клавіатура або інші зовнішні поверхні. Не використовуйте хлорку. Уникайте попадання вологи в будь-які отвори і не занурюйте пристрої Apple в чистячі засоби. І не протирайте на тканинних або шкіряних поверхнях “, – розповіли в Apple.

В Apple також попередили, що не варто для обробки пристроїв використовувати абразивні тканини, рушники або подібні предмети. Крім того, необхідно обмежити надмірне протирання, а також перед дезінфекцією переконатися в відключенні пристрою від джерел живлення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут