AnTuTu – один з найстаріших бенчмарків для Android (і не тільки). Незважаючи на всі претензії до цього тесту, все ж свою основну функцію він виконує цілком непогано.

І дуже дивно було дізнатися, що вчора Google видалила зі свого магазину додатків всі програми, пов’язані з AnTuTu: Antutu 3DBench, Antutu Benchmark і AItutu Benchmark.

Спочатку з’явилося припущення, що Google видалила всі додатки через зв’язок AnTuTu з компанією Cheetah Mobile. До цього всі додатки Cheetah Mobile були видалені з Google Play через неодноразові порушення правил магазину.

Однак сьогодні представник AnTuTu заявив, що насправді Cheetah Mobile не є власником AnTuTu.

Представник AnTuTu підтвердив, що 7 березня компанія отримала від Google лист, в якому повідомлялося, що AnTuTu є частиною Cheetah Mobile, тому всі її додатки видалені з магазину додатків.

При цьому AnTuTu акцентує увагу на тому, що компанія була створена в 2011 році, ще до появи Cheetah Mobile. Остання просто є акціонером AnTuTu з 2014 року. Сам же факт видалення додатків обумовлений тим, що AnTuTu в своїй політиці конфіденційності вказала посилання на сайті Cheetah Mobile.

Таким чином, незабаром, ймовірно, додатки AnTuTu будуть повернуті в Google Play.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут