Суперечки «хто крутіший» між iPhone з брендами смартфонів на Android, здавалося б, втрачають актуальність. Софту на обох операційних системах однакова кількість, друга більше не «лагає», і на ній менше обмежень, а автономність більше не залежить від програмного забезпечення. У плані дизайну сперечатися теж нема про що – Android-пристрої вже не копіюють Apple – у них свій шлях і свої рішення.

Куди спекотніше було на початку 2010-х років, в розпал протистояння. Найчастіше страждали користувачі Android – у них смартфони швидко розряджалися, Google Play був схожий на непорозуміння, а сама система моторошно «лагала». 

Яблучники на їх фоні здавалися царями. Усе найкраще отримували вони – софт розроблявся перш за все для айфонів. Instagram – одна з найпопулярніших соцмереж у світі, хоча в 2010 році це був додаток для власників айфонів, а в Google Play його додали тільки через два роки. 

Як не дивно, в свідомості людей iPhone – все ще показник високого соціального статусу, а Android – вторинність.

Android дійсно вторинний. Спасибі, Twitter і Instagram

Іронічно, що інтернеті користувачі iPhone і Android дійсно нерівні – перші крутіші. І платформи роблять все, щоб дисбаланс зберігався.

 

Дві ознаки власника айфона: 

Відмітка під постом. Соцмережі синхронно намагаються зрівняти статус людей і планують відмовитися від лайків. При цьому ніхто не говорить про оцінки, з якого пристрою зроблений пост. У Twitter це вказується. 

Сторіз. Генеральний директор Instagram Адам Моссера підтвердив, що в соцмережі якість відео в Stories з iPhone вище, ніж з Android-смартфонів. За словами топ-менеджера, це баг, і розробники вирішують проблему. Ще один спосіб обчислити власника Android – у нього сторіз менш чіткі. 


Крім того, Apple не упускає можливості виділити своїх користувачів. І неважливо, чи практичніше користуватися айфоном від цього, головне – почуття недоступності. Щоб яблучник міг сказати: «Я так можу, а ти ні».

Два способи виділитися: 

Тире замість дефіса. На iOS і macOS є команда: подвійне натискання на дефіс (-) дорівнює тире (-). На Android, незалежно від клавіатури, це робиться складніше. Природно, витрачати більше секунди на розділовий знак ніхто не буде, і власник андроїда поставить дефіс, якщо не комплексує. 

Емоджі. В iOS 13 розробники дозволили користувачам всіх моделей iPhone створювати емодзі з власним обличчям і користуватися ними в усіх додатках. Тепер це новий спосіб ідентифікації яблучника – власник андроїда так не зможе. 


Як бачите, iPhone залишається показником високого соціального статусу. Як мінімум, на підколи на цьому грунті користувачі Android ображаються.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут