Аналітики Bank of America попереджають про те, що вихід нових смартфонів Apple iPhone в нинішньому році може затриматися. Причина – поширення коронавірусу: це захворювання вдарило по каналах поставок електронних компонентів і за виробничими потужностями в Китаї.

Днями повідомлялося , що найближчим часом буде організований масовий випуск «народного» апарату iPhone 9 (iPhone SE 2) вартістю від $ 399. Збірка новинки буде здійснюватися на підприємстві Foxconn в Чженчжоу (адміністративний центр провінції Хенань КНР).

Як тепер кажуть аналітики Bank of America, фактичний вихід iPhone 9 на комерційний ринок може затриматися на кілька місяців.

Восени нинішнього року (імовірно, у вересні) очікується вихід смартфонів iPhone наступного покоління: в серію, за чутками, увійдуть моделі iPhone 12, iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max з підтримкою мобільного зв’язку п’ятого покоління (5G). Це будуть перші 5G-пристрої Apple.

На думку експертів, випуск iPhone 12 може бути відкладений на місяць. Фактичні терміни появи цих апаратів на ринку будуть залежати від того, як швидко виробництво електронних компонентів почне відновлюватися в квітні і травні. В цілому, спалах коронавірусу, що зараз триває може перекреслити нинішні плани Apple. 

джерело:

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут