Сьогодні ми вже згадували про те, що нові флагмани Samsung існують не тільки в версіях з SoC Snapdragon 865, але і з Exynos 990, причому у них ще й різні основні камери , якщо ми говоримо про моделі Galaxy S20 і S20 +.

І ось тепер у нас є можливість поглянути на пряме порівняння двох Galaxy S20 + на різних платформах. На жаль, автор порівняння провів його не кращим чином, але дещо ми все одно можемо відзначити.

Почнемо зі значною різниці в бенчмарках. У AnTuTu v8 версія з SoC Snapdragon 865 набирає трохи більше 526 000 балів, а версія з Exynos 990 – трохи більше 449 000 балів, тобто перша випереджає другу на 17%. І в основному за рахунок різниці в продуктивності GPU.

При цьому різницю в результатах Geekbench пояснити складно. Мало того, що вона величезна, так ще й суперечить даним AnTuTu, які вказували на дуже близьку продуктивність CPU.

Якщо ж ми говоримо про швидкість запуску додатків і ігор, то тут все в цілому приблизно однаково, хоча в Shadow Fight 3 версія з Exynos несподівано виявилася набагато швидше. Також варто відзначити, що модифікація з Exynos оснащувалася 8 Гб оперативної пам’яті проти 12 ГБ у версії з топової платформою Qualcomm.

На жаль, в порівнянні не розкрите питання різниці продуктивності безпосередньо в іграх, також поки залишаються відкритими питання нагріву, троттлінгу і автономності. Але незабаром явно і вони отримають відповіді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут