Минулого місяця відбулася прем’єра сімейства Samsung Galaxy S20 і різкий стрибок в неймінгу від цифри до 10 до 20 пояснюють тим, що це абсолютно нові смартфони: нові дисплеї, нові апаратні платформи, новий дизайн і нові камери. Вже за традицією пропонуються флагмани з Snapdragon 865 і Exуnos 990. Як виявилося, крім процесора в смартфонах є ще одна принципова відмінність.

У смартфонах Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 + знайдено ще одна відмінність крім чіпа - фото 1

Завдяки утиліті AIDA64 з’ясувалося, що Galaxy S20 і Galaxy S20 + відрізняються 12 Мп датчиками зображення в основній камері. А ця відміність безпосередньо залежить від того, яка платформа лежить в їх основі. Так, вдалося встановити, що флагмани на базі Snapdragon 865 пропонують сенсор Sony IMX55. Тоді як модифікація з фірмовим чіпом Exynos 990 отримала модуль Samsung ISOCELL S5K2LD.

 

У смартфонах Samsung Galaxy S20 і Galaxy S20 + знайдено ще одна відмінність крім чіпа - фото 2

Чи є принципова відмінність в якості зйомки між цими сенсорами, невідомо. Але швидше за все, за своїми можливостями датчики ідентичні і їх вибір продиктований кращої оптимізацією роботи з обраної апаратної платформою.

Нагадаємо, що в камерах сімейства Galaxy S20 упор зроблений на покращена якість зйомки в темний час доби, на можливість оптичного або цифрового зуму, а також запис відео в форматі 8К.

Джерело: twitter.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут