Сучасні смартфони краще не упускати. Величезні екрани нічим не захищені, а якщо апарат ще й має прикриту склом тильну сторону, то шанси щось розбити значно підвищуються.

Само собою, у Samsung Galaxy S20 Ultra в цьому питанні немає ніяких козирів. Але фахівці CNet все ж вирішили перевірити, чи витримає новинка падіння.

Як можна бачити, перше ж падіння з невеликої висоти призвело до пошкодження задньої скляної кришки. Не виключено, що сталося це в тому числі через те що сильно виступає модуля камери. Але при цьому сам модуль не постраждав, хоча саме він спочатку прийняв на себе удар.

Другий тест: падіння з тієї ж висоти, але вже дисплеєм вниз. На жаль, і тут флагман Samsung відразу ж зазнав втрат. Скло екрану пошкодилося відразу з двох кутів. Причому, як виявилося, на дисплеї була наклеєна захисна плівка, так що без неї все могло бути ще гірше.

Падіння з більшої висоти принесли смартфону нові пошкодження, хоча він залишився працездатний. При цьому модуль камери взагалі не постраждав.

Підсумок цілком очікуємий: упускати такий смартфон явно не варто, так як висока ймовірність пошкодити скло як мінімум з одного боку.

Читайте також  5G-смартфони виявилися не затребувані серед користувачів

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут