У мережі з’явилася інформація про те, що Huawei може в кінцевому підсумку стати найпопулярнішим виробником смартфонів, що має підтримку мобільних мереж 5G, навіть незважаючи на санкції з боку США.
Вже зараз компанія помітно випереджає за даними показниками Samsung, але враховуючи, що Huawei продовжує нарощувати свої потужності, цілком ймовірно, що компанія може тільки збільшити відрив у поточному році.


Щоправда, фахівці також
відзначають , що даний сценарій розвитку подій реальний лише в тому випадку, якщо південнокорейський гігант не планує значно збільшити поставки власних смартфонів з 5G на китайський ринок. До слова, вже зараз ходять розмови про те, що світові поставки 5G-смартфонів в 2020 році досягнуть 160-170 млн штук, більше половини з яких припадуть на китайський ринок. На частку Huawei може припасти до половини смартфонів із загального обсягу.

Нагадаємо, що згідно з останніми чутками, підтримкою мобільних мереж п’ятого покоління в цьому році обзаведуться навіть смартфони Apple – iPhone 12 Pro і 12 Pro Max, якщо вірити словам інсайдерів, зможуть підключатися до мереж 5G.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут