Спалах нового коронавірусу, за повідомленнями джерел мережі, вдарив по багатьом виробникам смартфонів: компанії зіткнулися з нестачею електронних компонентів в зв’язку з припиненням роботи ряду китайських підприємств.

Відзначається, що більше за інших постраждали бренди смартфонів, які нещодавно представили або збираються представити новітні моделі. Оскільки багато заводів на території КНР не працюють, випуск таких апаратів утруднений.

Наприклад, йдеться про те, що через коронавірус проблеми виникли у Xiaomi, Realme і TCL. Але більше за інших постраждала Apple, яка фіксує високий попит на пристрої сімейства iPhone 11. Більш того, спостерігається брак компонентів для деяких версій смарт-годинників Apple Watch.

Веб-джерела також повідомляють, що коронавірус вдарив по виробництву телевізорів Xiaomi і TCL. Не виключено, що постраждали і інші напрямки Xiaomi, зокрема, випуск пристроїв для «розумного» будинку, наприклад кондиціонери.

Так чи інакше, за підсумками поточного кварталу відвантаження багатьох електронних пристроїв скоротяться в річному численні. Вельми відчутним буде зниження поставок в сегменті смартфонів. 

Читайте також  Медики розповіли, як дезінфікувати смартфон

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут