Компанія Xiaomi випустила велике оновлення операційної системи Android для двох популярних моделей смартфонів – Mi A3 і Redmi Note 8 Pro. Спочатку повідомлялося, що апдейти затримаються через коронавірус COVID-19, але вони вийшли лише з невеликою затримкою в кілька тижнів.

Mi A3 і Redmi Note 8 Pro отримають оновлення по Wi-Fi, а для тих, кому не терпиться встановити нову операційну систему, на XDA-Developers доступні прошивальні файли, які можна поставити за допомогою рекавері.

Прошивка для Mi A3 займає 1,3 ГБ і носить технічний номер V11.0.7.0.QFQMIXM. Це чистий Android 10 без фірмових надбудов Xiaomi.

Оновлення для Redmi Note 8 Pro в даний час поширюється в Європі, Україні та Пакистані. Воно важить 1,9 ГБ і, крім оновленої операційної системи, містить нову фірмову оболонку MIUI 11 з додатками Xiaomi, а також свіжий лютневий патч безпеки.

Перевірити наявність оновлення можна через системні настройки смартфона. Навіть якщо це не зробити, на смартфон все одно має прийти повідомлення про можливість установки апдейта, але це може статися трохи пізніше.

Читайте також  Магазин Xiaomi в Великобританії закрили через нерентабельність

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут