У блозі програміста Томмі Миска (Tommy Mysk) з’явився запис про виявлену уразливость в iOS, яка дозволяє програмам отримати доступ до скопійованих даних в буфері обміну.

Фахівець відзначає, що скопійовані дані можуть використовуватися будь-яким додатком iOS і навіть шкідливими. Таким чином зловмисники можуть отримати доступ практично до будь-якої особистої інформації користувача, в тому числі дані банківських карт, паролі і тд.

При копіюванні зображень, буфер обміну збирає всі дані, які є в його властивості. Як приклад програміст наводить інформацію про GPS-координатах. Виходить, що користувач, сам того не підозрюючи, видає інформацію про своє місцезнаходження.

Також Миск зазначає, що крадіжка особистих даних користувача, може статися абсолютно непомітно. Відповідь Apple не змусила себе чекати. У компанії вважають, що виявлені речі ніяк не впливають на вразливість і усувати її не збирається.

Зазвичай під прицілом шахраїв виявляються власники iPhone і iPad, які зробили JailBreak. Однак його популярність давно знизилася, а користувачі вважають за краще використовувати пристрій без будь-яких додаткових програмних маніпуляцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут