Згідно з останніми статистичними даними компанії Canalys, самим продаваним смартфоном в 2019 році став iPhone XR. Ця модель користується попитом по всьому світу і випереджає по продажах iPhone 11 і Samsung Galaxy A10, які посіли друге і третє місця в рейтингу найбільш популярних пристроїв.  

У підвищеному попиті на iPhone XR немає нічого дивного. Його спеціально створювали як масовий смартфон з неминучими компромісами, але це дозволило запропонувати відносно невисокий цінник. У четвертому кварталі минулого року ця модель поступилася лідерством своєму наступнику – iPhone 11, який куди охочіше розкуповували, ніж iPhone 11 Pro Max і iPhone 11 Pro.

 

iPhone XR найбільш продаваний смартфон 2019 року, але Redmi Note 7 обійшов iPhone 8 - фото 2

В цілому топ-10 найбільш продаваних смартфонів в 2019 році поділили між собою моделі Apple і Samsung. І тільки Redmi Note 7 вдалося порушити єдність і відхопити 6 сходинку рейтингу, залишивши позаду iPhone 8, Phone 11 Pro Max, iPhone 7 і Samsung Galaxy S10 +. За заявою Xiaomi, поставки смартфонів серії Redmi Note 7 перевищили 20 млн одиниць.

Варто також відзначити, що за підсумками четвертого кварталу минулого року Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro стали єдиними китайськими смартфонами, що увійшли в топ-10 найпопулярніших смартфонів. За підрахунками Xiaomi, всього за 3 місяці їм вдалося реалізувати 10 млн моделей серії Redmi Note 8.

Звертає на себе увагу, що в цьому рейтингу немає жодної моделі Huawei, хоча з продажу смартфонів компанія впевнено утримує другу сходинку світового табеля рангів, випереджаючи Apple.

Джерело: cnet.com , mi.com ,  teknofilo

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут