Ресурс 91mobiles опублікував інформацію про те, чим саме зможе приємно порадувати нова платформа для мобільних пристроїв «яблучної» корпорації. Як стало відомо, комусь в руки потрапив iPhone 11 Pro Max зі встановленою на нього альфа-версією нової ОС, призначеної для внутрішнього тестування всередині Apple. Як можна легко помітити на опублікованому відеоролику, система роботи з багатозадачністю вкрай сильно зміниться, ставши відчутно зручніше в усіх відношеннях.

Судячи з усього, Apple вирішила впровадити використовуваний зараз в iPad на iPadOS макет багатозадачності в своїх смартфонах. Якщо раніше для перемикання між додатками доводилося прокручувати їх по одному в великому списку, то в новенькій iOS 14 робити це стане можливим з підвищеним комфортом, так як на одному екрані будуть відразу ж відображатися до чотирьох додатків, тому процес перемикання між такими виявиться відчутно більш зручним , ніж в доступній в даний час iOS 13. Користувачі зможуть прокручувати список запущених програм та ігор за допомогою свайпа, а разом з тим легко і просто закривати будь-які додатки вивантажуючи їх з пам’яті, роблячи це паль ом вгору.

Аналогічний зовнішній вигляд меню багатозадачності вже давно використовується в прошивці MIUI від Xiaomi, тому, поза будь-якими сумнівами, компанія Apple вирішила використовувати таке рішення, яке зустріти можна в телефонах від інших виробників електроніки. Стверджується, що в операційній системі iOS 14 у користувачів з’явиться можливість вибору меню багатозадачності, а запропоновано виявиться відразу чотири варіанти на вибір: Deck Switcher, Grid Switcher, Automatic і Minimum Viable Switcher. Якщо це насправді так, у власників iPhone з’являться вкрай широкі можливості по частині кастомізації інтерфейсу, тому всі власники телефонів «яблучної» корпорації зможуть самостійно вирішувати, як саме буде виглядати їх мобільний пристрій по частині програмного забезпечення.

Уже відомо про те, що в новій операційній системі для iPhone у користувачів також з’явиться можливість вибирати призначати зі стандартними програмами, наприклад, для відкриття посилань в веб-браузері і відправки листів. Анонс новенької iOS 14 трапиться вже в першій половині червня в ході конференції для розробників WWDC 2020 року, а відразу після такої повинні почати виходити бета-версії нової операційної системи. Фінальна ж стабільна її збірка побачить світ вже у вересні цього року. 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут