LG досить консервативна компанія і зазвичай намагається слідувати наміченим плану прем’єр. Але іноді компанії доводиться міняти свої плани і не завжди по своїй волі. Так, в цьому році коронавірус змусив виробника відкласти прем’єру LG V60 ThinQ, який планували показати на виставці MWC 2020.

На даний момент компанія не розкриває своїх планів в частині дати проведення анонса. Тим часом інсайдери не байдикують і їм вдалося роздобути рендер смартфона і затверджується, що він офіційний. А ще є інформація, що прем’єра дуже близька і вона пройде 24 лютого.

В цьому році компанія не стала брати на озброєння «моноброву», але виріз для фронтальної камери все ж є і його просто зменшили до розміру «краплі». Вдалося розгледіти, що на ліву сторону винесли кнопки регулювання гучності і виклику голосового асистента.

Очікується, що LG V60 ThinQ отримає на озброєння чіп Snapdragon 865, 8 Гб оперативної пам’яті, флеш-накопичувач місткістю 128 Гб і акумулятор ємністю 5000 мАг. На тильній стороні варто чекати чотирикамерну систему, де датчики вишикувалися в один ряд по горизонталі.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут