Плани з виробництва iPhone 9 зірвані

Цього року компанія Apple потерпає від жахливої анархії. Вчора компанія оприлюднила звіт, в якому попередила інвесторів про невиконання фінансового плану за квартал. Причиною всьому коронавірус.

Однак, джерела повідомляли , що на вихід iPhone 9 (SE 2) спалах вірусу ніяк не вплине. Тепер з’явилися інша інформація. Nikkei опублікувала новий звіт. У ньому говориться, що Apple не встигне запустити продаж доступного iPhone з 3 квітня.

Спочатку масове виробництво повинне було початися в лютому, але всі підприємства закрилися на карантин. Заводи, які відкриті на даний момент, працюють на 30-40% своєї потужності. Купертіновці мали намір випустити близько 15 мільйонів одиниць iPhone 9. Nikkei стверджує, що цим планам не судилось збутися.

Швидше за все, виробник анонсує смартфон 31 березня, а ось його продаж затримається. Вихід оновленого iPad Pro найближчим часом чекати не варто. Bloomberg повідомляв, що пристрій вийде в першій половині цього року. Швидше за все так і буде, але не в березні-квітні.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут