Oppo є одним з найбільших виробників смартфонів і ряд його моделей наділені унікальними рисами. Але побудовані вони на базі стандартних апаратних платформ від інших виробників: Qualcomm і MediaTek. Ще минулого року в мережі з’явилася інформація, що Oppo всерйоз взялася за створення власних однокристальних систем.

Уже навіть назвали і ім’я первістка – M1. На справі виявилося, що це фірмовий співпроцесор, завдання якого оптимізація енергоспоживання. Але це зовсім не означає, що свій фірмовий мобільний процесор компанія не має наміру створити.

Oppo хоче виробляти чіпи для власних смартфонів - фото 1

З посиланням на внутрішню записку одного зі співробітників Oppo, китайські джерела повідомили про те, що в компанії діє програма Mariana Plan, в рамках якої і передбачено створення власного чіпа. Протягом трьох років Oppo має намір інвестувати в цю область більше $ 7 млрд. Інвестиції немаленькі і явно свідчать про серйозність намірів компанії створити фірмову апаратну платформу.

Однак не сказано про терміни, коли перший чіп Oppo дебютує і до якого сегменту SoC він буде відноситись. Швидше за все, первісток буде орієнтований на бюджетні пристрої і не буде пропонувати позамежних потужностей. Додамо, що свої власні чіпи намагалася створювати і Xiaomi. Але далі випуску Surge S1 у 2017 році справа не пішла. Правда, періодично в мережі спливають чутки, що Surge S2 все ж дебютує.

Джерело: cnbeta.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут