До фахівців iFixit потрапив складаний смартфон Motorola Razr. Вони його оцінили лиш один бал за 10-бальною шкалою ремонтопридатності і назвали найважчим в ремонті смартфоном сучасності.

Майже всі компоненти Razr склеєні один з одним, через що стає дуже важко дістатися до будь-якої деталі, не демонтуючи всі інші. Деякі компоненти з’єднані з іншими гнучкими проводами, але навіть їх досить легко відірвати від контактів через недосвідченість.

У iFixit навіть здивувалися, що Motorola пропонує ремонт екрану Razr «всього» за 299 доларів, при тому, що сам смартфон продається за 1500 доларів. У той же час фахівці визнали, що дуже складно зробити складаний смартфон ремонтопригодним, тим більше відразу з першого покоління.

Читайте також  Представили LG V60: флагман з чіпом Snapdragon 865 і роз'ємом 3,5 мм

Раніше видання CNet протестувало смартфон Razr і з’ясувало, що він витримає лише 27 тисяч циклів розкриття екрану, при цьому екран навіть не закривався повністю. У Motorola заявили, що саме через це даний експеримент не варто сприймати серйозно – при повному закриванні і розкритті складаний екран цього смартфона прослужить набагато довше.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут