Лічені години залишилися до офіційного анонса нової лінійки смартфонів Samsung – Samsung Galaxy S20. Особливо цікавою повинна стати максимальна версія смартфона під назвою Galaxy S20 Ultra – через те, що пристрій має інноваційну функцію 100-кратного збільшення при зйомці на камеру.

Відео з демонстрацією даної функції з’явилося на YouTube-каналі одного з користувачів. В даному ролику видно, як Galaxy S20 Ultra, розташований на вкрай далекій відстані від глобуса, здатний наблизити зображення в 100 разів, завдяки чому можна побачити буквально назви країн, написаних на цьому самому глобусі. Щоправда, що цікаво, на відео смартфон закріплений на штативі, що говорить нам про те, що найімовірніше, з рук подібне наближення буде працювати дуже і дуже нестабільно, в першу чергу через мимовільні рухи рук.

Нагадаємо, що разом з Samsung Galaxy S20 Ultra компанія покаже і Galaxy S20, а також Galaxy S20 +. Крім цього, зі сцени повинні представити і перший гнучкий складаний смартфон від південнокорейського гіганта рекламний ролик якої вже з’явився напередодні в рамках щорічний премії Оскар-2020.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут